Polish

Tomasz Sadlik

Regional Manager Poland, Spain, France

Languages: Polish, Spanish, French, German and English

Email me: tomasz.sadlik@services2k.com

Naszą pasją jest rozwój

International Business Services to sieciowa firma konsultingowa która łączy i pomaga firmom na całym świecie budować silne więzy biznesowe z partnerami w innych krajach. Jesteśmy grupą profesjonalistów w zakresie konsultingu i lingwistyki. Dzięki nam przełamiecie Państwo bariery, dotrzecie do odbiorców,
dystrybutorów i potencjalnych partnerów w innych krajach świata. Każdy projekt jest przygotowywany indywidualnie pod potrzeby Państwa firmy. Dzięki temu, że mamy przedstawicieli w wielu krajach, możemy skutecznie, szybko i za niewygórowaną cenę otworzyć Państwa firmie podwoje innych rynków.

Profesjonalna obsługa

Nasz sukces zbudowaliśmy dzięki temu, ze uważnie słuchamy i współpracujemy z naszymi klientami, którzy wymagają wysokiej jakości, reaktywności, profesjonalizmu i wsparcia, które mogą zapewnić tylko takie zespoły jak nasz złożone z profesjonalnych konsultantów lingwistów. Dzięki temu możemy pomóc w odkrywaniu tak wielu możliwości, jakie czekają Państwa firmę na innych rynkach. Pomożemy nie tylko odkryć możliwości innych rynków, znaleźć klientów na Państwa towary lub usługi, partnera,
otworzyć filię firmy, znaleźć odpowiedni personel na lokalnym rynku i przetłumaczyć stronę internetową i prezentację firmy.

A może szukacie Państwo idealnej inwestycji za granicą? Koszt projektu konsultingowej zaczyna się od 500 €. Ale może być taniej – założenie firmy na przykład w Wielkiej Brytanii to jeszcze mniejszy koszt. A zapytanie nie kosztuje nic. Odpowiemy na każde pytanie i przygotujemy wycenę każdego projektu.

Zainteresowani?

Proszę napisać do nas maila (po polsku) albo zadzwonić na numer +447555560174 (po angielsku). Oferujemy usługi lingwistyczne (tłumaczenia w 30 językach) i biznesowe w zakresie wielu języków i w wielu krajach, począwszy od Wielkiej Brytanii, poprzez Iran, Włochy, Niemcy, Francję, Hiszpanię, Turcję, Andorrę i wiele innych krajów.


Want to work with us?


Create your website with WordPress.com
Get started
%d bloggers like this: