Turkish

Gözde Seyis

General Manager Turkey

Email me: goezdeh.seyis@services2k.com

Dil ve İşletme Hizmetlerinde Tutkulu

International Business Services dünyanın dört bir yanından şirketlere doğru bağlantılar kurup güçlü ilişkiler inşa ederek işletmelerini büyütmelerine yardımcı olmakta tutkulu ve kararlı. Biz, işletme bilgisi ve dil becerileri ile bir ülkedeki şirketlerin diğer ülkelerden şirketler ile aralarındaki dil ve kültürel engelleri kaldırarak doğru bağlantıları kurmalarına yardımcı olabilecek bir grup iş ve dil uzmanıyız. Her müşterimizin bireysel ihtiyaçlarına uygun, samimi ve profesyonel bir hizmet sunmayı vadediyoruz.

Profesyonel  İlişkiler

İlişkiler kurmak istedikleri ülkelerde yalnızca yüksek kaliteli bir dil servisinin sağlayabileceği kalite, sorumluluk, profesyonellik ve destek talep eden müşterilerimizi dinleyerek ve onlarla birlikte çalışarak başarıya ulaştık. Müşterilerimizle, ihtiyaçlarını ve gereksinimlerini anlayarak, keşfedilmeyi bekleyen birçok iş fırsatından yararlanmak ve onları müşterilerimizin sunabilecekleri ile ilgilenen şirketlere bağlamak için çalışabiliriz. Müşterilerimizle uzun süreli ilişkilerimizi, ihtiyaç duydukları hizmet ve kaliteyi sağlıyor olmamızın bir göstergesi olarak görüyoruz.

Hizmetlerimiz Hakkında Bilgilendirme

Pek çok çeşitli sektör ve farklı projeler, bugün kullanılan geniş ölçekli uluslararası dil gereksinimi, dil ve işletme hizmetleri sağlıyoruz. 500€’dan başlayan fiyatlarla, işletmenizin ilgilendiğiniz ülkeler ile bağlantı kurmasına yardımcı olabiliriz. Ayrıca eğer, İspanyolca dil eğitimi, Lehçe tercümanlık ya da Farsça, Türkçe veya Almanca konuşan bir yardımcı isterseniz bize +447555560174 telefon numarasından ulaşabilir ya da e-mail gönderebilirsiniz.


Want to work with us?


%d bloggers like this: